tel. kom: 607 820 693
45-131 Opole, ul. Cygana 4, IV piętro pok.425
 

Zakres oferty


Powiększenie
Powiększenie

Imperium Światła to prestiż, styl, produkty z świata oświetlenia oraz profesjonalne doradztwo i obsługa. Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i odwiedzenia nas w naszym biurze-saloniku. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i do każdego wnętrza.


Nasza bogata oferta zawiera produkty wielu znanych i cenionych marek z krajów takich jak Włochy, Hiszpania, Austria, Niemcy, Belgia czy w końcu Polska. Produkty, które mamy w swojej ofercie są zawsze wysokiej jakości co sprawia, że zachowują swój wspaniały wygląd przez lata użytkowania a jednocześnie są eleganckie i dają satysfakcję z posiadania pięknie oświetlonego wnętrza czego dowodem są nasi zadowoleni klienci. Działamy na terenie Opola i okolic, do każdego klienta dojedziemy bezpośrednio aby na miejscu fachowo doradzić w sprawach oświetlenia.

Żyrandole

Perełką w naszej ofercie są wyjątkowe angielskie lampy w klimatach średniowiecznych, które swoją dostojnością uświetnią niejedno wnętrze, a także nowoczesne oprawy spotykane w angielskich domach.


Oświetlenie wnętrz

Każde miejsce w którym przebywamy wpływa na nasz nastrój, samopoczucie, odczucie estetyki. My sprawiamy, że dzięki oświetleniu wnętrza stają się bardziej przyjazne i dostosowane do potrzeb naszych klientów.


Oświetlenie techniczne, nowoczesne, loftowe

Ten rok charakteryzuje się ekspresyjnymi formami,wyrazistą barwą, nowoczesnym designiem jak i chłodnym skandynawskim stylem. Coraz bardziej popularny styl industrialny w aranżacji wnętrz zawładnął sercami polskich projektantów. Na szczęście nie musimy być właścicielami zabytkowej fabryki, by zaaranżować wnętrze w stylu przemysłowym- loftowym w zwykłym mieszkaniu. Dopełnieniem wnętrza będą lampy w stylu loftowym.


Wykonujemy aranżacje i projekty oświetlenia pod indywidualny gust klienta.


Sprzedajemy również lampy wysyłkowo pod zamówienie klienta
kom. 607 820 693

Zapraszamy architektów do współpracy